Қазіргі физика кабинеті

02.06.2022

Физика негізінен эксперименттік ғылым. Оқу барысында мұғалім тәжірибе көрсетіп, студенттерге зертханалық жұмыстарды орындауы керек. Көрнекі құралдардың көмегімен күрделі теориялық мәселелерді неғұрлым сенімді ұсынуға қол жеткізіледі, физикалық семинарлар білімді игеруге көмектеседі, оларды тереңдетеді. "Білім беру" ұлттық жобасын іске асыру аясында мектептің материалдық базасы заманауи жаңа жабдықтармен жабдықталған жаңа физика кабинетімен толықтырылды. Бұл біздің мектеп оқушыларына жеке зерттеу және жобалық қызметпен айналысуға, зияткерлік және шығармашылық конкурстарға қатысуға мүмкіндік береді.