Ұстаз – тағдыр...

09.12.2021

Ұстаз – тағдыр ... мен әлі де сенемін Жер тірі қалса ше, - Адамзаттың ең жоғары қадір-қасиеті Бір күні мұғалімдер болады! Р. Рождественский. Аты-жөні ұстаз болған осынау батыр жандарға қаншама әдемі жолдар арналады! Бүгінде біздің көз алдымызда ел өзгеруде, мектеп өзгеруде. Қазіргі ұстаздың өмірі қоғам өмірінен кем емес серпінді. Ұстаз мамандығы адамнан үлкен білімді ғана емес, рухани күш-қуатты, төзімділікті, тіпті батылдықты талап етеді, қиыншылықтар мен қиыншылықтарға қарамастан бұл өмірде ұстаздық мамандықты таңдайтын адамдардың бар екендігі қуантады. .

Ауылымыздағы мектептер – үлкен дәстүрі бар мектеп. Ұстаздарға құрмет көрсету б. Юбилейный, еңбек сіңірген ұстаз Елена Юрьевна Акопянды атап өткіміз келеді, ұстаздық өтілі 40 жыл.1983 жылы Арқалық педагогикалық училищесіне оқуға түсті.1985 жылы еңбек жолын балабақша тәрбиешісі болып бастады.1999 жылы бастауыш мектеп болып жұмысқа ауысты. Алматы орта мектебінде мұғалім, Ақмола облысы, Есіл ауданы. 2006 жылы Юбилейное ауылына көшіп келді.
2007 жылы «Мерейтойлық орта мектеп» КММ-не қабылданды. Осы уақытқа дейін бастауыш сынып мұғалімі болып жұмыс істейді. Жұмыс істеген жылдар ішінде ол бай тәжірибе жинақтады, оны үнемі жас мұғалімдермен бөліседі. Оның қолынан, санасынан, жүрегінен ондаған бала өтті.
Қатал, талапшыл, бірақ сонымен бірге сезімтал, шынайы ол әрбір оқушының жүрегінің «кілтін» табады. Тәжірибелі ұстаз, нағыз кәсіпқой, дана дарынды ұстаз, мамандығы бойынша ұстаз, өз ісіне жан-тәнімен берілген.
Елена Юрьевна, сіз тамаша ұстазсыз! Сіздің сүйікті ұстазыңыз, жақсы досыңыз, тәлімгеріңіз болып, белсенді өмірлік ұстанымыңызды сақтап, әрқашан заман ағымына ілесуіңізді тілейміз»