Көшелер мен жолдардағы қауіпсіздік ережелері

23.08.2021

2021 жылғы 23-31 тамыз аралығында Есіл ауданының аумағында "Внимание дети"жедел алдын алу шарасы басталды. Аталған іс - шараның басты мақсаты - балалардың жол-көлік жарақатының алдын алу және ескерту. Профилактикалық акция Балалардың жолдағы қауіпсіздігін қамтамасыз ету мәселесіне жалпы назар аударуға, ата-аналар мен жүргізушілердің жауапкершілік деңгейін арттыруға бағытталған. Құрметті ата-аналар, балаларыңызға көшелер мен жолдардағы қарапайым қауіпсіздік ережелерін еске салуды ұмытпаңыз. Жол ережелерін сақтау әдетке айналғанына және көшедегі мінез-құлық нормасына айналғанына көз жеткізіңіз. Және балаларыңыздың қауіпсіздігі үшін ЖҚЕ бұзбаңыз. Есіңізде болсын, автомобильде 12 жасқа дейінгі балалар балаларды ұстайтын құрылғыда болуы керек. Барлық жолаушылар тағылуы тиіс ұстап тұратын құрылғы мен қауіпсіздік белдігі ЖКО-ға түскен кезде өмірін 80% - дан астам сақтауға мүмкіндік береді. Балаларға қамқорлық жасаңыз және олар әрқашан сізге қарайтынын ұмытпаңыз. Олар қорықпайды, қауіпті білмейді.